Vi som jobbar på Detail Produktionsbyrå


Lotta Landström, VD & projektledare
Lotta Landström
VD & projektledare
070-844 46 65
lotta@detailproduktion.se
Helena Grim
Projektledare
076-050 13 89
helena@detailproduktion.se
Helena Grim, Projektledare
Lisa Hultsten Broberg, Projektledare
Lisa Hultsten Broberg
Projektledare
070-942 18 59
lisa@detailproduktion.se
Emilia Millares, Copywriter
Emilia Millares
Copywriter
070-426 02 92
emilia@detailproduktion.se
Joakim Hinders
Art Director
070-763 11 47
joakim@detailproduktion.se
Joakim Hinders, Art Director
Karolina Deja, Art Director & formgivare
Karolina Deja
Art Director & formgivare
070-600 26 42
karolina@detailproduktion.se
Rasmus Asp, Formgivare & digital producent
Rasmus Asp
Formgivare & digital producent
073-673 26 41
rasmus@detailproduktion.se
Annette Arevad
Originalare
073-961 95 92
annette@detailproduktion.se
Annette Arevad, Originalare
Detail Produktionsbyrå

Wallingatan 37, 3 tr, 111 24 Stockholm, 08-588 82 550

Kontakta oss!

Telefon: 08-588 82 550 • E-post: info@detailproduktion.se • Adress: Wallingatan 37, 3 tr, 111 24 Stockholm

Ska vi kontakta dig?